Petr Zikmund

Strojař

Bio

Počet najetých km: 7000
Váha před Tour: 2018 - 78 kg, 2019 - 83 kg
Váha po Tour: 2018 - čekám že přiberu. 2019 - čekám že zhubnu

Bývalý závodník: NE
Aktivní amatérský závodník: ANO

Vzhledem k nejvíce najetým kilometrům je Ziky motorem skupiny. Když ke konci dne ostatním začínají docházet síly, Ziky se nenápadně zdrží na špici o půl hodiny déle, souputníci to mlčky ocení a všem nám pak díky tomu večer chutná pivo. Kromě toho je i hlavním radio zpravodajem podávající žhavé informace z naší výpravy přes sociální sítě, při kterých se často i všichni pobaví.

Ziky je prostě člověk, který nezištným způsobem dělá mnoho pro ostatní. Jejich názory přijímá s pokorou a rozhodně se nebojí požádat své kamarády o radu. Umí dobře pracovat s informacemi. Vždyť je to také doktor. Ale bacha, jak na něj přijde hlaďák, tak si nikdo nepřeje být v jeho blízkosti. Ve všech případech je to ale parťák do nepohody.
Tom Hrubý

Programátor

Bio

Počet najetých km před: 3000 km
Váha před Tour: 70 kg
Váha po Tour: ?

Bývalý závodník: ANO
Aktivní amatérský závodník: NE (moc ne)

Hlavní trasér skupiny. Kdo zná Toma, ten ví o jeho zálibě k všem různým druhům zařízení, proto není divu, že si vzal na starosti navigování.  Typický obrázek Toma je ten, když jede na kole přes město, v jedné ruce drží tablet s navigací a v druhé telefon, kterým přes internet domlouvá ubytování. Posiluje ho mizerné počasí, když padají provazy deště a teplota spadne na deset stupňů, musí si skupina zvyknout na jeho krutější špičky, široký úsměv a na jeho neutuchající optimismus. Až si jeden říká: "Kde se to v něm bere?".

Občas si připadá unavený a pod tíhou nároků z podnikání utíká ke kolu jako k bezednému dobíječi baterií. O jeho šikovnosti není pochyb. Bez ní by totiž neexistoval ani tento web a cíl naší trasy bychom pravděpodobně hledali ještě teď.
Síň slávy Aneb pamětníci utrpení předchozích ročníků.

Petr Zikmund

Strojař

Ukaž více

Ondra Vobora

Markeťák

Ukaž více

Filip Kubálek

Reprezentant

Ukaž více

Honza Pohan

Síťař

Ukaž více

Tom Hrubý

Programátor

Ukaž více

POVZBUĎ NÁS NA TRASE

Není nad ten pocit, když se trápíme do kopce a pípne nám jedna z těch smsek oznamujících tu krásnou novinu, že nás právě někdo pozval na občerstvení. To souznění s člověkem v dálce, který s námi cítí... nepopsatelné.

  Pozvat kluky na pivo