2019 - EXTREME SPECIAL EDITION

Vstupujeme do nové "kreditkářské" dimenze a testujeme vlastní limity. Tento ročník absolvujeme ve dvou. Ondru, Fila a Pohyho necháváme letos napospas rodinným a pracovním povinnostem.
Jízda ve dvou do našeho příběhu přinese úplně jiný rozměr a určitě i nové zážitky a situace.
V porovnání s předchozím ročníkem to bude náročnější. Představte si ten rozdíl, když se proti větru střídáte v pěti anebo jen ve dvou.
Ale nestahujme kalhoty. Brod je daleko a jelikož se cítíme silní, tak jsme si naplánovali trasu kolem Zugspitze a padne tam i několik dlouhých stoupání do výšky přes 2000 m.

2018 - KOPCŮ SE NEBOJÍME

Ještě výš a ještě dál. Nejdelší a nejnáročnější trasa, na kterou jsme vyjeli v pětičlenné sestavě a poprvé pod dohledem štábu. Díky našemu kamerovému týmu vznikl celovečerní dokument a celý náš příběh tak můžete vidět online na této stránce.

Ročník 2018 povznesl naší výzvu na zcela novou úroveň především díky horským panoramatům a vrcholům mezi kterými jsme mohli spatřit Mont Blanc, Passo Giovo, Passo Stelvio a menší vrcholy jako například Postalm a Arc 1800.

2017 - JDEM NA TO ZNOVU

Věříme v pohostinnost a přívětivost cizích lidí v cizích zemích a jedeme vstříc nejistému počasí a okolnostem. Písečné pláže, blankytné moře a pohodu pod slunečníkem měníme za dobrodružnou vzrušující odyseu, abychom poznali, čeho je člověk schopen.
Trasa je naplánována převážně přes Německo a těšíme se, že se projedeme po krásné krajině skrz proslulý Schwarzwald.
Cíl naší cesty bude ve Romans-sur-Isere a na trase chceme projet partnerským městem Dole.

2016 - TADY TO ZAČALO

Čtyři kamarádi odlišného povolání, různé povahy a váhy, které spojuje vášeň pro silniční cyklistiku, smysl pro humor a dobrodružný duch.
Jednoho silvestrovského podvečera se sešli u piva a z hecu naplánovali nevšední cyklistickou pouť přes Evropu, za použití té nejnutnější výbavy. Ideálně takové, která by se vešla do kapes od dresu. Auto sebou nebo ne? Batoh nebo jen kapsy od dresu?
Dnes už odpovědi na tyto otázky známe. Bez auta. Pouze s podsedlovou brašnou jejíž obsah není ani zdaleka tak velký jako obsah krabice od bot.

Naši partneři Partnerství, která stojí na stabilních základech

GENERÁLNÍ PARTNER:
Znáte BNP Paribas a Cetelem? Tohle je jejich nová banka co umí skvělou kreditku.
Bez HelloBank! Mastercard bysme byli nahraný.
PARTNEŘI:
Brašna bez který to prostě nedáme
Fasády, stěrky, podlahy, hydroizolace a hlavně zateplení
Oblečení olympioniků - tak to taky můžem.
Super energetická výživa.
Příjemné posezení kousek od Tábora, lezecká stěna, pivečko, pohoda
Trénuješ chytře? Trénuj online nebo s námi a s alltrainingem!
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:
Široké spektrum služeb pomocí dálkově ovládaných létajících zařízení.
Audiovizuální tvorba